Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
prawdziwa pizza warszawa

Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » MANOWAR Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
prawdziwa pizza warszawa
Autor Wiadomość
Undsay

Post prawdziwa pizza warszawa Odpowiedz z cytatem
prawdziwa pizza warszawa - gdzie taka znajde w stolicy??
Pią Lip 27, 2018 14:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lip 27, 2018 14:10
manka5

Post Odpowiedz z cytatem
Wiele restauracji warszawskich ma dobre jedzenie. Wiem, ze taka pizzeria w Warszawie http://www.trattoriarucola.pl/ jest bardzo dobra i maja pyszna prawdziwa pizza warszawska. Jecie w takich miejscach? Warto czasrm pojsc na pizze.
Pią Lip 27, 2018 21:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM MSN Messenger
lipsi

Post Odpowiedz z cytatem
Koniecznie spróbuj zjeść pizze w restauracji "Mąka i woda" Wink
Wto Lip 31, 2018 17:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olawoz

Post Odpowiedz z cytatem
restauracja maka i woda ma bardzo dobra pizze Smile
Pią Wrz 28, 2018 08:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WarGod8372

Post REE Odpowiedz z cytatem
Dzięki za bardzo dobrą ofertę. To mi się przyda.
Pon Paź 08, 2018 15:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Devil93

Post Odpowiedz z cytatem
Pizzę to o wiele łatwiej znaleźć, niż porządne, zagraniczne jedzenie. Ja znam tylko lokal o nazwie Bubbles Bar Warszawa , serwujący prawdziwe posiłki z kuchni włoskiej czy hiszpańskiej. Oczywiście rodzime też mają wysokiej jakości. Myślę o tym, by tam zjeść kolejny obiad jeszcze przed świętami i spróbować ich szampana z darmowego kieliszka przy rezerwacji przez TripadVisor.
Sob Lis 24, 2018 11:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absola

Post Odpowiedz z cytatem
Jak mamy z mężem ochotę na dobrą pizzę to zawsze wybieramy się do restauracji Pianka. Akurat mieszkamy w centrum Warszawy, więc mamy do niej zaledwie parę kroków. Często jadamy tam o 2 w nocy po sobotnim seansie w kinie. Zawsze jedzenie jest świeże i dobre. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie klimat i dobre jedzenie.
Sro Gru 12, 2018 09:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rey

Post Odpowiedz z cytatem
Oj, bardzo ciężko natknąć się na prawdziwą pizzę w Polsce - jedynie włoskie lokale oferują coś wartego uwagi, a i to nie zawsze. Poza tym warto sprawdzić czy nasze wyobrażenia o pizzy są prawdziwe i czy nazywamy pizzą to, co jest nią w istocie.

Sro Gru 12, 2018 16:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapryska

Post Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam jeść, a pizzę to już kocham najbardziej. Jadłam już każdą w naszej pizzerii i nie mogę wybrać najlepszej :p A Wy jak? Zostajecie przy tych samych smakach czy eksperymentujecie?
Czw Kwi 04, 2019 10:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nietzsche

Post Odpowiedz z cytatem
Z pizzerii, które znajdują się w naszej stolicy mogę bardzo gorąco polecić tę: https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-ochota-i . Nie mieszkam co prawda w Warszawie, ale czasami przyjeżdżam tam w związku ze sprawami biznesowymi i po pracy lubię sobie ze znajomymi gdzieś wyskoczyć, żeby zjeść coś smacznego Smile. No i któregoś raz kumpel zaprowadził mnie właśnie do tej pizzerii i cóż, od tamtej pory jest to teraz nasz mały rytuał, żeby zajść do tego lokalu po robocie na kęs jakiejś dobrej pizzy Smile. Zwłaszcza, że bardzo często są tam różne ciekawe promocje, więc można na przykład wpaść grupą i zgarnąć spore zniżki – można się wtedy porządnie najeść, do tego bardzo smacznie, a przy tym wcale niedużo zapłacić jak na takie jedzenie. W Warszawie właśnie odkryłem tę sieć pizzerii Dominium, ale ich lokale można znaleźć w wielu miastach – tak się składa, że w moim rodzinnym mieście też mają pizzerię, więc cieszę się, że mam ją też pod nosem, kiedy tylko będę miał ochotę na smaczne danie Smile.
Sro Lip 10, 2019 08:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lip 10, 2019 08:46
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » MANOWAR Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: