Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Makijaż.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Wysypisko Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Makijaż.
Autor Wiadomość
biznesowy12

Post Odpowiedz z cytatem
Ja chciałem kupić żonie na urodziny profesjonalny zestaw pędzli, ponieważ interesuje się makijażem i uwielbia spędzać mnóstwo czasu przed lustrem. Myślę, że spodoba jej się taka niespodzianka.
Sro Sie 25, 2021 18:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Sie 25, 2021 18:07
irys

Post Odpowiedz z cytatem
Jak już jesteśmy w temacie makijażu, to powiem wam, że ostatnio szukałam dla siebie jakiś ciekawych zestawów do malowania twarzy i udało mi się znaleźć bardzo ciekawy wybór na stronie tego sklepu https://vica.pl/1039-zestawy-do-makijazu-twarzy Moim zdaniem, mają tam na tyle duży wybór i atrakcyjne ceny, że każdy może sobie pozwolić na zakupy w tym miejscu. Dajcie znac, co wy uważacie o tej drogerii.
Pią Wrz 10, 2021 14:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biznesowy12

Post Odpowiedz z cytatem
Makijaż musi współgrać z ubiorem i biżuterią. Mojej żonie bardzo spodobał się pierścionek z kryształami swarovskiego, który dałem jej na święta i teraz nosi go codziennie. Ten pierścionek jest bardzo wyjątkowy, ma granatowe kamienie dlatego dokupiła sobie kosmetyki w tym kolorze, żeby wszystko pasowało.
Czw Paź 07, 2021 11:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chcielibyście się nauczyć porządnie i profesjonalnie malować, to moim zdaniem, taki kurs makijażu warszawa byłby dla was idealnym rozwiązaniem. Zgłoście się w wolnej chwili do kursystylizacji.pl a poznacie więcej szczegółów tego typu szkolenia. Myślę że naprawdę warto.
Czw Paź 14, 2021 09:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Paź 14, 2021 09:26
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Wysypisko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: