Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
W co inwestować budując dom? Fotowoltaika?

Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
W co inwestować budując dom? Fotowoltaika?
Autor Wiadomość
drapcok

Post W co inwestować budując dom? Fotowoltaika? Odpowiedz z cytatem
Zdecydowałem się założyć ten wątek bo jestem ciekaw jakie macie zdanie w tym temacie. Myślicie, że warto stawiać na rozwiązania takie jak fotowoltaika?
Czw Kwi 15, 2021 14:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Kwi 15, 2021 14:31
hamstii

Post Odpowiedz z cytatem
Z własnego doświadczenia powiem Ci, że fotowoltaika rzeczywiście jest opcją godną uwagi. Jeśli szukasz firmy w 100% zaufanej to zerknij sobie tutaj: https://flixenergy.pl/ Ja właśnie u nich kupiłam panele fotowoltaiczne i świetnie się sprawdzają. Jako jedyni w Polsce oferują też możliwość spotkania video, więc warto z takiej opcji skorzystać Wink
Wto Kwi 20, 2021 11:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nietzsche

Post Odpowiedz z cytatem
Tak dokładnie, fotowoltaika, to świetne rozwiązanie. Możesz się jednak zastanawiać nad analizą opłacalności takiej instalacji. Podpowiem Ci, że w tym pomoże specjalny kalkulator, który znajdziesz pod tym https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/kalkulator/ adresem w sieci. Wystarczy uzupełnić podstawowe dane. W razie czego wszystko masz dokładnie opisane na powyższej stronie, wiec myślę, że nie muszę Ci tutaj o tym wspominać. W mojej ocenie to świetne narzędzie dla osób, które myślą o własnej instalacji fotowoltaicznej.
Pią Kwi 23, 2021 10:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Kwi 23, 2021 10:35
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: