Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
agd do zabudowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
agd do zabudowy
Autor Wiadomość
Oflie

Post Odpowiedz z cytatem
Agd pod zabudowę wygląda znacznie lepiej od takiego wolno stojącego.
Sro Wrz 25, 2019 00:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Wrz 25, 2019 00:32
mczay

Post Odpowiedz z cytatem
No ja właśnie myślę jak mam urządzić moją kuchnie, chciałem w stylu klasycznym, tylko poszukuję stylowych mebli które się nadadzą. Macie może jakieś fajne propozycje? Dodatki również w tym stylu. Chyba zamówię internetowo bo jednak tam mają większy wybór no i do tego jest taniej, często są jakieś promocje.
Pon Lis 25, 2019 18:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sunal

Post Odpowiedz z cytatem
warot jest wedługm nie przde wszystkim kupować dobrej jakości taki sprzęt

Sro Lis 27, 2019 10:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nofal

Post Odpowiedz z cytatem
hmm ciekawa sprawa, bliżej się temu przyjżę
Pią Lis 29, 2019 15:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxmichal

Post Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry szukam dobrego sklepu z wyposażeniem do gastronomi. Mam zamiar w niedługim czasie otworzyć własną małą restauracyjkę. Potrzebuję zarówno podstawowego wyposażenia jak i bardziej specjalistycznego jak na przykład miski czy chochle kuchenne oraz maszyny do mielenia mięsa.
Sob Lis 30, 2019 13:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxmichal

Post Odpowiedz z cytatem
Cześć orientujecie się, gdzie mogę kupić części do kuchenek indukcyjnych. Niestety miałem małą awarie i parę części mam do wymiany. Nie szukam tanich podróbek, tylko porządny sprzęt mnie interesuje. Chciałbym też dostać te części jak najszybciej. Fajnie jeśli ktoś coś poleci jak najszybciej.
Pon Sty 27, 2020 14:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
starucha

Post Odpowiedz z cytatem
Zawsze gdy jesteśmy na to gotowi i decydując się na remont warto mieć jakiś zorganizowany plan działań oraz jasno okreslone cele które finalnie chcemy osiągnąć. Wydaje się być jasne, że remont mieszkania wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wykonując np. montaż płyt kartonowo - gipsowych tj. montaż sufitów podwieszanych czy montaż ścianek działowych możemy zaingerować w przestrzeń naszego domu / mieszkania. Przed decyzją nad demontażem ścian wykonując wyburzenia ścian trzeba pamiętać aby ewentualnie uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. Należy wystrzegać się wszelkich aktów samowoli budowlanej, bo mogą nas dosięgnąć konsekwencje prawne, a w konsekwencji karne i/lub finansowe. Możliwości na aranżację i wykończenia wnętrz ograniczają jedynie nasza wyobraźnia i budżet. Istnieje praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji. W internecie można znaleźć np. blog budowlany z którego można czerpać pomysły i inspiracje. Do najczęstszych prac wykończeniowych należą: wykonanie gładzi, położenie tynków, malowanie ścian, układanie płytek, układanie paneli podłogowych, montaż oświetlenia, tapetowanie, gruntowanie, a nawet montaż mebli. Dlatego decydując się na usługi firmy zewnętrznej (najczęstszy wybór) należy zaznajomić się z poprzednimi realizacjami danego wykonawcy. Niemniej (choć w moim odczucie jednak nie tak ważnym jak jakość) ważna jest cena relizacji. Warto zaznajomić się czy usługi budowlane danego wykonawcy nie są przesadnie drogie lub podejrzanie tanie. Tak, warto zwrócić uwagę, czy cena nie jest za niska w porównaniu do konkurencji, zdarza się bowiem, że niska cena jest jedynym atutem danego wykonawcy i nie warto skorzystać z jego usług ze względu na niską jakość wykonania. Można też zasięgnąć opinii znajomych lub rodziny otrzymując kontakt do danej firmy z polecenia. Warto wysłuchać co maja do powiedzenia poprzedni klienci. Ewentualne referencje również są mile widziane.

Pią Wrz 04, 2020 17:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NorbertFR

Post Odpowiedz z cytatem
Kiedy robiłem swoją kuchnię to zdecydowałem się właśnie na zabudowę agd, bo stwierdziłem że tak ładniej wygląda. Rzeczywiście tak to wyszło i jestem bardzo zadowolony z efektów Smile

Nie Wrz 06, 2020 08:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drapcok

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajnie, że dzielicie się informacjami w takich kwestiach.
Sob Lis 14, 2020 17:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fiorella89

Post Odpowiedz z cytatem
Ja już w sumie mam agd, teraz bardziej z rtv sprzętem walczę. Zastanawiam się nad ofertą https://blisco.pl/montaz-i-naprawa-anten/ , ponieważ chciałabym wkrótce podłączyć u siebie antenę. Czy warto się do nich zgłosić? Wiecie może? Zależy mi na kimś, kto szybko, sprawnie i bez problemu wykona montaż.
Sro Gru 02, 2020 03:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humes

Post Odpowiedz z cytatem
takie agd podobno jest dość drogie neistety
Sro Gru 02, 2020 09:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domenes

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno powinniście też zwrócić uwagę na wyjątkowe naczynia, w których będziecie mogli podawać te pyszne posiłki Waszym gościom. Wiem, że w https://goliathome.pl/jadalnia znajdziecie niesamowite propozycje, które na mnie osobiście robią spore wrażenie. Na pewno warto byłoby tam zajrzeć i samodzielnie przekonać się, które z nich najbardziej się Wam spodobają Smile
Pią Mar 12, 2021 20:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fiorella89

Post Odpowiedz z cytatem
Jak chodzi o wyposażenie kuchni, to tutaj warto wspomnieć o firmie gastromania.pl, która ze swojej strony ma sporo do zaoferowania... Nawet bardziej specjalistyczne urządzenia, jak piece przelotowe . Także czy coś potrzebujecie do prywatnej kuchni, czy też bardziej profesjonalnej wszystko tam znajdziecie...
Czw Kwi 01, 2021 10:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XxKSAWERYxX

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na tych wszystkich sprzętach agd bardzo słabo się znam.
Pią Kwi 02, 2021 12:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hfbesia3

Post Odpowiedz z cytatem
Oprócz agd warto również zastanowić się nad odpowiednimi meblami do kuchni. Czy u nas meble na wymiar się sprawdzają? Ja zastanawiam się nad skorzystaniem z usług https://smolis-meble.pl/meble-kuchenne-olesnica/, gdzie projektują i wykonują profesjonalne meble na wymiar w Oleśnicy Smile
Pią Kwi 23, 2021 11:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Kwi 23, 2021 11:40
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: