Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Ogrzewanie a pompa ciepła Varme

 
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Ogrzewanie a pompa ciepła Varme
Autor Wiadomość
hfbesia3



Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 28

Post Ogrzewanie a pompa ciepła Varme Odpowiedz z cytatem
Witajcie. Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad odpowiednią pompą ciepła do swojego domu to polecam polską markę Varme, gdzie ich urządzenia możecie znaleźć na https://varme.tech/ Smile Wszystkie pompy ciepła mają klasę energetyczną A+++, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunki. Sama pompa ciepła polskiej marki Varme jest w pełni innowacyjnym i bezpiecznym urządzeniem.
Wto Lip 27, 2021 10:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Lip 27, 2021 10:44
iwonka45



Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 10

Post Odpowiedz z cytatem
Zastanawiałam się nad polską marką Varme, którą polecił mi znajomy. Pompy ciepła Varme to świetny sposób na bardziej ekologiczny sposób ogrzewania w domu, ich produkty to przede wszystkim wysoka klasa energetyczna w pełni wydajne Smile
Czw Lip 29, 2021 11:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Odpowiedz z cytatem
Jedyne co mogę Ci polecić to ranking pomp ciepła. Możesz znaleźć takie coś w internecie, tworzą je specjaliści, którzy często wypisują w takich rankingach wady i zalety, oraz wyniki testów przeprowadzanych na różnych pompach. Myślę, że warto coś takiego przejrzeć przed ostatecznym wyborem.
Pon Sie 09, 2021 14:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
epicnex



Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 658

Post Odpowiedz z cytatem
W takim razie to ja polecam Wam zerknąć na stronę https://eksol.pl/pompy-ciepla-wolomin/ jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się montażem pomp ciepła z dużym doświadczeniem, to tutaj cena na pewno idzie w parze z jakością.
Wto Sty 17, 2023 10:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kokosanka



Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 299

Post Odpowiedz z cytatem
Pompa ciepła to doskonałe rozwiązanie do praktycznie każdego domu. Polecam szczególnie pompy ciepła od firmy Fonko - są niezawodne i energooszczędne. Dzieki nim można zapewnić sobie odpowiedni komfort we własnym domu.
Pią Sty 27, 2023 09:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alimka



Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 331

Post Odpowiedz z cytatem
A wiecie gdzie zakupić wymienniki ciepła? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://sklep.taniekilowaty.pl/kategoria-produktu/instalacje-grzewcze/wymienniki-ciepla/zestawy-wymiennikowo-pompowe/ . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Macie tam bowiem różne profesjonalne akcesoria grzewcze. Właśnie w takich miejscach należy się zaopatrywać. Myślę, że warto zapisać sobie namiar na tę stronę. Na pewno prędzej czy później się przyda.
Wto Lis 28, 2023 18:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Lis 28, 2023 18:10
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Manowar.phorum.pl  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online