Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Gdzie nocować w wakacje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Wszystko co związane z tworzeniem forum Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Gdzie nocować w wakacje?
Autor Wiadomość
dipre



Dołączył: 28 Kwi 2020
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
według mnie nocleg pod namiotem jes najleszpy
Wto Kwi 28, 2020 13:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Kwi 28, 2020 13:33
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Odpowiedz z cytatem
Na Twoim miejscu wybrałbym dobry hotel we Wrocławiu. Niezależnie, czy planujesz weekend z żoną, czy wyjazd z dzieciakami, we Wrocławiu znajdziesz mnóstwo atrakcji i miejsc, które warto zobaczyć. Przykładowo możesz zabrać ukochaną na wieczorny spacer po rynku, albo iść do zoo z dziećmi. Możliwości jest naprawdę sporo.
Wto Lut 23, 2021 10:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zigzag



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 31

Post Odpowiedz z cytatem
Wiadomo, że najlepiej jest wyjechać gdzieś gdzie można sobie odpocząć i i w ogóle. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy taki spływ pontonowy może być dość ciekawą atrakcją na ciekawie spędzony czas? Bo wiecie jak do tej pory nie miałam takiej okazji więc może i warto czegoś takiego spróbować? A Wy co sądzicie na temat takich spływów na pontonie?
Pon Cze 28, 2021 09:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis



Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 423

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukacie dobrego miejsca na wakacje, to warto sprawdzić blogi osób, które podróżują. Pokazują mnóstwo świetnych miejsc. Ostatnio oglądałam tego typu film i jedna z dziewczyn poleciała zabieranie ze sobą książek, na wypadek gdyby pogoda się zepsuła. To świetny pomysł i zakupiłam sobie: https://www.taniaksiazka.pl/moje-zycie-jako-8230-mem-janet-tashjian-p-1537318.html . Mam tylko nadzieję, że nie będę miała zbyt wielu okazji, żeby poczytać Razz.


Ostatnio zmieniony przez malkontentis dnia Czw Lip 22, 2021 16:41, w całości zmieniany 1 raz
Wto Lip 13, 2021 09:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Igor99



Dołączył: 21 Lip 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Chciałbym was zapytać jakimi kryteriami kierujecie się wybierając hotel? Wolicie jak jest all inclusive i wiadomo wpływa to na cene czy bardziej patrzycie na inne aspekty?

_________________
hotel poznań dworzec pkp
Sro Lip 21, 2021 18:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis



Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 423

Post Odpowiedz z cytatem
Morze jest piękne, ale nasze rejony już zwiedziłem. Teraz pora na Grecję, która słynie między innymi z żeglarstwa. Jak chcecie sobie pożeglować na wakacjach, to sprawdźcie sobie ofertę tej firmy: https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji . Mają bardzo fajne oferty.
Pon Lip 26, 2021 10:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uke



Dołączył: 10 Wrz 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
znacie fajne rzeczy w tym zakresie?

_____
nagrobki warszawa ceny
Pią Wrz 10, 2021 08:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Odpowiedz z cytatem
Rezydencja Trojan w Karpaczu jest bardzo fajnym miejscem na weekend lub dłuższe wakacje. Piękne widoki, komfortowe warunki i dużo atrakcji to przepis na udany urlop.
Sro Wrz 29, 2021 13:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fabian82



Dołączył: 11 Paź 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
To zależy komu w jakich warunkach pasuje i na jaki nocleg go stać, jeden może na spokojnie w kwaterze wynająć za małe pieniądze, ktoś inny będzie potrzebował hotelu 5 gwiazdkowego. Tyle ile ludzi tyle gustów.

_________________
https://3dstore.pl/filamenty/
Pon Paź 11, 2021 21:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EdytaB



Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 150

Post Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się nad rezerwacją w spa Świeradów Zdrój https://www.hotelbuczynski.com/ Przydałoby mi się nieco wypoczynku i rehabilitacji, a tutaj w Hotelu Buczyński można jedno z drugim połączyć. Nigdy tam nie byłam, ale dużo dobrego słyszałam od moich bliskich znajomych.
Wto Paź 12, 2021 16:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabri_87



Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Zależy gdzie sie jedzie, jeśli na dłużej to wolę hotel, jeśli gdzieś jestem przejazdowo to może być stancja lub pokój Smile

_________________
Budżet obywatelski
Pon Paź 18, 2021 20:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sewek



Dołączył: 02 Lis 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
najlepiej postawić według mnie na pensjonat
Wto Lis 02, 2021 16:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sowa90



Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 58

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem to zbyt ogólnikowe pytanie, bo wiadomo, że to zależy od tego, co lubimy i kto się z nami na ten urlop wybiera. Jeśli planujemy, wakacje z dziećmi to będziemy organizować je zupełnie inaczej niż te dla samych dorosłych uczestników. Ja po swoim zeszłorocznym doświadczeniu z moimi dzieckiem bardzo polecam, wam ośrodek Herbals w Mielnie https://herbalsglamping.eu/dla-dzieci Rodzice odpoczną w pięknych okolicznościach przyrody z widokiem na jezioro Jamno, a dla dzieciaków w każdym wieku na pewno nie zabraknie atrakcji!
Wto Lis 02, 2021 22:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiakowa06



Dołączył: 17 Cze 2019
Posty: 93

Post Odpowiedz z cytatem
Lucas93 napisał:
Ja jeśli tylko jestem poza miastem to wybieram nocleg pod namiotem bo to super przeżycie zawsze




To prawda, choć samemu troszkę strasznie Wink
______
https://www.erim.pl/sardynia-wakacje/
Pią Sty 21, 2022 12:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szymkiewicz33



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 2194

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego, gdzie się wybieramy i czego oczekujemy. Jedni nie wyobrażają sobie noclegu bez hotelu, innym wystarczy pole namiotowe. My w tym roku planujemy spędzić urlop na Mazurach. Będziemy pływać po jeziorach wyczarterowanym od https://www.blekitnypiotrus.pl/ jachtem. I noclegi będziemy mieć właśnie na łódce.
Wto Mar 01, 2022 15:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Mar 01, 2022 15:05
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Wszystko co związane z tworzeniem forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Manowar.phorum.pl  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online