Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Prawidłowy rozwój dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Prawidłowy rozwój dziecka
Autor Wiadomość
mczay

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem aby dziecko miało zdrowy rozwój ważny jest wybór materaca dla niego. Osobiście swojemu kupiłam materac lateksowy antyalergic covers model ml1 i jestem z niego zadowolona. Dostosowuje się do kształtu ciała, ma pokrowiec z powłoką niepozwalającą na osiedlanie się bakterii roztoczy i grzybów na jego powierzchni. Był wart swojej ceny.
Pią Wrz 13, 2019 14:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Wrz 13, 2019 14:51
nietzsche

Post Odpowiedz z cytatem
Cześć Smile

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że przy rozwoju dziecka trzeba zwracać uwagę na wiele czynników. Niezwykle istotne jest zdrowie, uważać należy nawet na takie aspekty jak odwodnienie. Tak to bardzo ważne, ostatnio sporo czytałem na ten temat i mogę wam polecić ciekawy wpis https://www.acidolac.pl/brzuszek-i-jelita/oznaki-odwodnienia-u-dziecka . Jeżeli wasze dziecko jest np. rozdrażnione, albo apatyczne to mogą to być objawy odwodnienia. Warto więc być przygotowanym na takie sytuacje. W tym artykule jest wszystko dobrze wyjaśnione, polecam:)
Pon Lis 18, 2019 09:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Lis 18, 2019 09:23
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: