Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Gdzie po ubezpieczenie auta?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Gdzie po ubezpieczenie auta?
Autor Wiadomość
duder

Post Odpowiedz z cytatem
skorzystaj najlepiej z porównywarki ubezpieczeń, to bardzo dobre rozwiązanie

Pią Sie 02, 2019 11:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Sie 02, 2019 11:13
Birute55

Post Odpowiedz z cytatem
agencji rzeczywiście jest mnóstwo ale i cen jest mnóstwo. Nie warto przepłacać oc , bo wszędzie obejmuje to samo. Na https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/dlaczego-warto-skorzystac-z-pomocy-kalkulatora-oc,notatki,243523 przeczytacie o tym jak porównać cney poszczególnych agencji
Czw Sie 29, 2019 12:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milk95

Post Odpowiedz z cytatem
Jak szukacie ofert, to radzę wam przeglądać je za pomocą jakichś porównywarek albo kalkulatorów - http://kalkulator-ubezpieczen.pl/. Inaczej można oszaleć od nadmiaru informacji Wink
Nie Wrz 29, 2019 21:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay

Post Odpowiedz z cytatem
Moje auto ubezpieczałem tutaj https://www.mfind.pl/ w tej porównywarce, znajomy opowiedział mi o tym że jak z niej skorzystam to mogę zaoszczędzić więc tak też zrobiłem. I zostało mi 150zl w kieszeni, więc po co przepłacać gdzie indziej? A tam na miejscu wszystko wykupicie, porównacie wiele ofert.
Wto Gru 17, 2019 18:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nietzsche

Post Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich serdecznie!

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że wybór ubezpieczyciela to bardzo istotna rzecz. Wiele osób nie zdaje sobie z tego faktu sprawy. Muszę wam w tym miejscu powiedzieć, że kiedyś również nie zwracałem na to uwagi. Jak się później okazało był to mój wielki błąd. Straciłem nie tylko same pieniądze, ale także czas, który jest przecież bardzo cenny. Na szczęście dla mnie, trafiłem przez to na porządną firmę i uznaną na rynku markę. Musiałem wreszcie poszukać i jak wspomniałem już trafiłem. Obecnie korzystam z https://mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ac-pelne/ To porządna firma i uznana na rynku marka, więc z całą pewnością nie musicie się o nic martwić. Ja nauczony poprzednimi doświadczeniami wybrałem również AC, bo są atrakcyjne korzyści. Wspomnę wam tylko tutaj o atrakcyjnej cenie dopasowanej do klienta oraz o poczuciu bezpieczeństwa, które przecież jest bardzo istotne. Najlepiej będzie jak wszystkie potrzebne szczegóły i przydatne informacje sprawdzicie we własnym zakresie. Pozdrawiam i polecam sprawdzić!
Pią Lut 07, 2020 09:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jones

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz jest pełno firm i zmieniaja się oferty, więc trzeba polować
Pon Lut 10, 2020 01:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekkk

Post Odpowiedz z cytatem
W naszym kraju ubezpieczenie OC Żagań jest obowiązkowe, jednak prawdą jest jakie warunki i za ile je wykupimy zależy od nas. JEst bardzo szeroki wybór ubezpieczeń i należy mądrze się rozejrzeć za dostępnymi. Warto negocjować warunki z konsultantami i sprawdzać oferty.
Wto Kwi 07, 2020 10:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Kwi 07, 2020 10:19
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: