Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Co czytamy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Literatura Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Co czytamy?
Autor Wiadomość
hevs
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Kompletnie nie trafia do mnie Śmierć. Był fajny za pierwszym razem. STRAŻ to jest to Razz Właśnie zdobyłam "Night Watch"...

Pon Lip 06, 2009 19:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Pon Lip 06, 2009 19:05
Marika799

Post Odpowiedz z cytatem
"Wiedźmikołaj" wymiata Very Happy i film i książka, a Śmierć to w ogóle the beściarski jest! "Ludzie są na prawdę fascynujący, wymyślili nudę" czy jakoś tak.b

"Muzyka Dusz" jest całkiem niezła interpretacja animowana. "Kolor Magii" oglądałam. Nie najgorszy, ale mogłoby być lepiej.

"...bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy."
Wto Lip 07, 2009 19:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HeavyMetalPL
Moderator

Post Odpowiedz z cytatem
[quote="Marika799"]"Wiedźmikołaj" "Ludzie są na prawdę fascynujący, wymyślili nudę" czy jakoś tak/quote]

"To fascynujące, że w tak barwnym i wspaniałym wszechświecie ludzie zdołali wymyślić coś takiego jak nuda" to było bardziej tak, ale też zapewne nieco inaczej Smile

!!! HAIL AND FUCKING KILL KURWA !!!
Wto Lip 07, 2009 22:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hairy667

Post Odpowiedz z cytatem
Do mnie jakoś Pratchett nie przemawia. Przeczytałem Morta, wszedł gładko i spokojnie niczym grucha do lewatywy nasmarowana wazeliną, ale następne jego książki mi się nie spodobały. Kto, pewnie dam mu szansę, jak tylko skończę to, co mi zalega od miesiąca na biurku xD

Aktualnie męczę "Sługę Bożego" J. Piekary, mocna rzecz, niby historia przewidywalna, ale parę razy mnie zaskoczyła. A, skończyłem dziś już "Posokę Smoka" Wojnarowskiego - pokręcone, ale dobre. Mogę spokojnie polecić tym, którzy lubią mocno nietypową fantasy ;P Jedyne, co przeszkadzało, i to mocno - wstawki wierszowane. Autor powinien je wyjebać i wstawić normalne opisy.
Wto Lip 07, 2009 23:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HeavyMetalPL
Moderator

Post Odpowiedz z cytatem
Popieram co do Pratchetta... Mort jest świetny, reszta również do mnie jakos nie przemawia. Chociaż z chęcią zabrałbym się za najnowszą jego powieść w świecie dysku prawiącą o wojnie krasnoludów z goblinami.... krasnoludy to moja ukochana rasa fantasy

!!! HAIL AND FUCKING KILL KURWA !!!
Wto Lip 07, 2009 23:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dora

Post Odpowiedz z cytatem
Z Pratchetta przeczytałam "Muzykę duszy" i "Straż nocną" i obie mi się podobały - dobra rozrywka na nudne wieczory Smile Chociaż trzeba czytać w sporych odstępach czasowych, bo w większej dawce by mnie to znudziło.
Sro Lip 08, 2009 10:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hevs
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
"ŁUP!"? Ale to chyba lepiej byłoby znać inne książki o straży Wink

Ja obecnie czytam "Night Watch" Pratchetta. Miodzio Smile

Sro Lip 08, 2009 10:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Atlas13

Post Odpowiedz z cytatem
A kto czytał kiedyś Eragorna ?? Nawet fajna książka tylko zbyt mi podchodzi do władców Pierscinia

Sro Lip 08, 2009 15:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hevs
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Nie przebrnęłam. Poziom marnego blogaska i plagiatorstwo, to nie jest coś co mnie kręci Razz Naprawdę nawet na onecie można znaleźć lepsze rzeczy.

Sro Lip 08, 2009 20:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marika799

Post Odpowiedz z cytatem
Eragorna nie czytałam, ale skoro mówisz, że fajne to może przeczytam, bo ojciec gdzieś ma.

Czw Lip 09, 2009 17:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pavvwlak
Moderator

Post Odpowiedz z cytatem
Nie polecam Eragona, jak Ci sie nudzi w wakacje to możesz, ale lepiej poświęć czas na coś lepszego Wink

Przyjacielskie moderatorów rozmowy Wink
(PIERDOL SIE!!!)
Pią Lip 10, 2009 12:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika799

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz czytam Jednym Zaklęciem Lawrence'a Watt-Evansa. Całkiem niezła. Jak skończę zabieram się za Ciemną Stronę Słońca Pratchetta.

Pon Lip 13, 2009 21:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hairy667

Post Odpowiedz z cytatem
Co wy się macie tak z tym Pratchettem? Ja zacząłem "Odmieńca" Patykiewicza. "Zły Brzeg" mi się spodobał, więc jestem dobrej myśli xD

Czw Lip 16, 2009 23:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hevs
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Przeczytaj, to się dowiesz Razz

Ja "Krzyżowców" Goulliou czytam.

Pią Lip 17, 2009 10:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hairy667

Post Odpowiedz z cytatem
Czytałem Morta, miałem go nawet w prezentacji z polaka na ustnej, ale to jest typowa historyjka, która wchodzi równie szybko, co wychodzi. Przynajmniej dla mnie Smile

Pią Lip 17, 2009 13:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lip 17, 2009 13:55
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: