Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Odwyk alkoholowy

 
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » O nas Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Odwyk alkoholowy
Autor Wiadomość
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Odwyk alkoholowy Odpowiedz z cytatem
Jakiś czas temu odkryłem, że mój ojciec nadużywa alkoholu. Starał się z tym kryć, jednak niestety mu się nie udało. Co noc wracał pijany, zaczął też być bardziej nerwowy, gdy nie mógł się wieczorem napić. Zaproponowałem mu ośrodek leczenia uzależnień, bo w tej sytuacji nie widzę innej opcji. Mam nadzieję, że w końcu się zgodzi.
Pią Cze 24, 2022 15:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Cze 24, 2022 15:59
Oktavjan



Dołączył: 16 Lis 2019
Posty: 120

Post Odpowiedz z cytatem
Alkoholizm to poważny problem- bezpośrednio dotyczący osoby uzależnionej a pośrednio również domowników. Dorosłe dzieci alkoholików często zmagają się z tzw. syndromem DDA o czym poczytać możesz na stronie https://harmonia.luxmed.pl/artykuly/syndrom-dda-czym-jest-jakie-sa-objawy-cechy-terapia/ . Myślę więc że warto nakłonić tatę do terapii. Kto wie czy też Ty sam nie będziesz jej potrzebował. Obydwaj możecie udać się np. do poradni Harmonia. Ojciec otrzymałby tutaj fachową pomoc bez konieczności pobytu w ośrodku.
Wto Lip 19, 2022 11:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aguśka



Dołączył: 11 Sty 2022
Posty: 35

Post Odpowiedz z cytatem
Alkoholizm to bardzo powszechne uzależnienie w Polsce. Na szczęście jest coraz więcej metod walki z nim, jak np. zastrzyk antyalkoholowy. Wrocław to jedne z miast gdzie można go wykonać.
Wto Lis 15, 2022 14:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Lis 15, 2022 14:12
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » O nas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Manowar.phorum.pl  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online