Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
szybka pożyczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
szybka pożyczka
Autor Wiadomość
pixie

Post Odpowiedz z cytatem
Powiem szczerze, że osobiście boję się pożyczek tego typu dlatego też niedawno zdecydowałam się na formę kredytu jaką jest karta kredytowa. Podpisałam umowę z bankiem, kontroluje swoje wydatki. Sporo informacji na temat tej formy kredytu pozyskałam z internetu - kliknij jeśli też szukasz podobnych informacji Smile
Nie Kwi 15, 2018 20:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Kwi 15, 2018 20:05
arems

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nigdy nie brałem pożyczki i raczej nie mam zamiaru, chociaż znajomy mówił mi keidyś o niezłej stronie która porównuje pożyczki internetowe, zobacz tutaj sam. Dzięki czemuś takiemu podobno można pożyczyć tanio, ale ja i tak nie chcę
Pon Kwi 16, 2018 17:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MeganArt

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że takie stronki to bardzo fajna rzecz, ja z kolei jak szukałem ofert dla siebie to trafiłem na stronę www, gdzie można spotkać wiele promocji pożyczkowych. Pamiętam, że stronka wtedy mi sporo pomogła, więc może akurat jeśli czegoś szukacie to sobie zajrzyjcie Wink
Wto Kwi 17, 2018 18:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fiorino

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że dobrym rozwiązaniem przy braku gotówki jest zaciągniecie korzystnej pożyczki. Oczywiście, że nie wszystkie są takie i firmy czekają na osoby, które podpiszą nie korzystne zobowiązanie, ale można się od tego ustrzec porównując oferty na runku, choćby na opiniuj pozyczke.pl, gdzie dostępnych jest wiele ofert. Każdą można sprawdzić i wybrać odpowiednią dla siebie Smile
Pią Kwi 20, 2018 12:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
born_star

Post Odpowiedz z cytatem
Cześć Wam!
Zastanawiam się nad wyborem dobrej firmy pożyczkowej. Czy znacie może coś wartego uwagi w tym zakresie? Coś z naprawdę korzystną ofertą... Myślicie, że np. Lendon opnie byłoby dobrym wyjściem? Co na ten temat myślicie?

Wto Lip 03, 2018 18:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 03, 2018 18:47
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: