Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Rehabilitacja
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Muzyka Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Rehabilitacja
Autor Wiadomość
biznesowy12

Post Rehabilitacja Odpowiedz z cytatem
Czy wiecie jak wygląda i jak działa kabina rehabilitacyjna? Od kilku lat mam problemy ze stawem skokowym. Bardzo często miewam skręconą kostkę. Niestety wystarczy źle stanąć i problem gotowy. Może zabiegi w takiej kabinie by pomogły.
Pią Lip 01, 2022 00:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lip 01, 2022 00:07
skupwlosow

Post Odpowiedz z cytatem
Halo, halo! Czy na tym forum, znajdę kogoś sprawdzonego - Skup włosów Wrocław, to usługa której szukam od dawna.
Pią Lip 01, 2022 11:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wesoła

Post Odpowiedz z cytatem
Ja szukam dobrego masażysty. Dokuczają mi bóle pleców - praca przy komputerze. Kolega polecił mi centrum rehabilitacji https://crsrehabilitacja.pl/rehabilitacja/masaz/ Twierdzi że masaż leczniczy postawi mnie na nogi i szybko pozbędę się bólu. Chyba ma rację, warto umówić się na wizytę.
Pon Lip 11, 2022 08:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
epicnex

Post Odpowiedz z cytatem
Tak jak juz kilka osób wspominało faktycznie, masaż jest bardzo ważny dlatego zxachęcam Was do odwiedzin strony https://masaze.bialystok.pl/ każda osoba, która jest z Białegostoku i okolic na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że mój wpis okazał się pomocny.
Wto Sie 16, 2022 09:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
One

Post Odpowiedz z cytatem
Szukając specjalistów w zakresie przeprowadzenia skutecznej rehabilitacji w zakresie kontuzji stawów, mięśni i kręgosłupa to w Krakowie zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://reha-kfz.pl/kregozmyk/ ponieważ bardzo pomogli wrócić mi do pełnej sprawności fizycznej. Przede wszystkim świetna obsługa, bardzo dokładne znalezienie problemów i z takim aspektem, jak kręgozmyk to przypadłość, która najczęściej występuje w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, a dokładniej mówiąc na połączeniu L5-S1. Miałem z tym ogromny problem, całe szczęście udało się z tym uporać. Pozdrawiam Wink
Pon Wrz 05, 2022 10:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ocias

Post Odpowiedz z cytatem
Podstawa to dobry specjalista jeśli chodzi o rehabilitację. Ponadto kluczowy jest też sprzęt, dzięki któremu wrócimy do zdrowia. Ja miałem problemy z opadającą stopą i stosowałem ortezy. Musiałem się trochę dowiedzieć o tym, dlatego wiele czytałem. Moim zdaniem ortezy pełnią bardzo ważną rolę, o czym można dowiedzieć się tutaj: https://www.medme.pl/artykuly/ortezy-nieodlaczny-element-rehabilitacji-schorzen-konczyn-dolnych,98183.html. Ja przez okres stosowania ortez widzę dużą różnicę Wink
Wto Paź 11, 2022 15:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westa

Post Odpowiedz z cytatem
Powiedzcie mi, czy ktoś z was ma kolano po rekonstrukcji acl ? Jeżeli tak, to gdzie chodziliście na rehabilitację? Ja myślę o Body Move w Warszawie, ale chętnie poznam i waszą opinię na ten temat.
Pią Sty 20, 2023 16:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alimka

Post Odpowiedz z cytatem
Witam! Ktoś z was jest objęty rehabilitacją z powodu choroby przewlekłej? Jakie korzyści daje taka terapia? Jak rehabilitacja wpłynęła na waszą jakość życia? Jakie zmiany zauważyliście? Zastanawiam się nad ta propozycją https://rehab-gdansk.pl/rehabilitacja-domowa/ . Gabinet oferuje rehabilitację domową, co w mojej ocenie może okazać się strzałem w 10, bo nie trzeba nigdzie dojeżdżać. Co sądzicie o tego typu rozwiązaniu?
Sro Sie 30, 2023 18:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fiorella89

Post Odpowiedz z cytatem
Jak chodzi o takie aspekty, jak sprzęty / artykuły rehabilitacyjne to ja tutaj poszłabym w kierunku firmy https://rent-med.pl/kategoria/koncentratory-tlenu-warszawa . Oni mają ogromne doświadczenie w owej branży i dostarczają klientom sprawdzone sprzęty. Co fajne u nich nie tylko możecie kupić swoje sprzęty, ale również i wynająć - w zależności od potrzeb.
Wto Wrz 19, 2023 18:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WarGod8372

Post Odpowiedz z cytatem
Doskonałe rzeczy tutaj dajecie. Ja uwielbiam takie rzeczy. To jest naprawdę świetna sprawa w moim przekonaniu!!!
Czw Sty 11, 2024 14:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szymkiewicz33

Post Odpowiedz z cytatem
Szukam centrum rehabilitacji, które zapewni mi kompleksową opiekę oraz spersonalizowany program rehabilitacyjny, dostosowany do moich indywidualnych potrzeb i celów zdrowotnych. Czy ktoś może polecić mi placówkę, która będzie mogła mi pomóc w powrocie do pełni sprawności fizycznej i dobrego samopoczucia? https://rehab-sopot.pl/rehabilitacja-domowa/ co sadzicie o tej ofercie ?
Nie Mar 31, 2024 17:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zosia123

Post Odpowiedz z cytatem
Rozważałeś kiedyś udział w turnusie rehabilitacyjnym? Teraz jest dobry czas w ramach programu Turnusy Rehabilitacyjne PFRON. Ja również miałam problemy z kostką i skorzystałam z takiego turnusu. Mogę polecić Ci świetne miejsce w Górach, jeśli jesteś zainteresowany.

Turnusy rehabilitacyjne pfron - wolne miejsca
Sob Kwi 20, 2024 11:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nyplon13

Post Odpowiedz z cytatem
Też jestem ciekawy tego tematu, ponieważ ma podobnie i jestem ciekaw waszego zdania.

Pon Cze 10, 2024 15:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
imallk11

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio dużo o tym myślałem i mam podobnie.

Czw Cze 20, 2024 18:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hyj55

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawy temat bardzo, jednak ja się na tym nie znam ale myślę że dobrym pomysłem będzie zwrócić się do profesjonalistów.

Wto Lip 09, 2024 07:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 09, 2024 07:10
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: