Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Wysypisko Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Dom
Autor Wiadomość
KrystianM

Post Odpowiedz z cytatem
Przeczytajcie sobie ten artykuł: https://bestcom.com.pl/art/7219/czyszczenie-po-pozarze-jak-to-zrobic/ bardzo pouczający.
Pon Paź 09, 2023 15:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Pon Paź 09, 2023 15:56
lupin

Post Odpowiedz z cytatem
W bardzo ciekawy sposób, możemy zaaranżować wnętrza za pomocą takich elementów jak https://www.decordomolsztyn.pl/listwy-sufitowe listwy sufitowe. To sprawdzony materiał, który w prosty sposób, może odmienić właściwie każde wnętrze, zarówno salonu jak i sypialni.
Sro Gru 13, 2023 18:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
szteliga

Post Ekspertyza budowlana budynku mieszkalnego Odpowiedz z cytatem
Chciałbym podkreślić istotność przeprowadzenia ekspertyzy budowlanej podczas budowy domu mieszkalnego. Ten proces jest niezbędny, aby oszacować i zweryfikować, czy budowa jest zgodna z odpowiednimi standardami, normami oraz przepisami prawa budowlanego. Ekspertyza budowlana budynku mieszkalnego ocenia całość procesu budowy - od fundamentów po dach. Podczas ekspertyzy, specjaliści oceniają jakość użytych materiałów, a także sprawdzają poprawność wykonania poszczególnych etapów robót budowlanych. Wszystko to ma na celu wykrycie jakichkolwiek błędów czy niezgodności, które mogą wpłynąć negatywnie na finalny rezultat, a przez to na bezpieczeństwo i komfort przyszłych użytkowników domu. Przy planowaniu budowy domu, warto pamiętać o tej ważnej części procesu, aby uniknąć późniejszych problemów i cieszyć się bezpieczeństwem oraz wygodą własnego domu.
Czw Gru 14, 2023 11:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak z tym jest dokładnie bo nie mam jeszcze domu, dopiero planuję kupić a słyszałam od koleżanki że atrakcyjne domy buduje deweloper atal na osiedlu skwer harmonia w Krakowie, można tam kupić je także z kredytem 2%
Czw Gru 21, 2023 13:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szymkiewicz33

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio kupiłem Odkurzacz RoboJet Speed Up 2 PRO https://www.robojet.pl/produkty/odkurzacze-pionowe/robojet-speed-up-2-pro i mogę powiedzieć, że to prawdziwa rewolucja w czyszczeniu domu. Jego moc ssąca i funkcjonalność są imponujące. Sprzątanie stało się dla mnie teraz szybsze i łatwiejsze. Jego wszechstronność i możliwość pracy na różnych powierzchniach sprawiają, że to naprawdę wszechstronny sprzęt.
Sob Gru 30, 2023 21:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Holiseq

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o ogrzewanie to czy słyszeliście już na temat największego płytowego wymiennika ciepła na świecie? To innowacyjne rozwiązanie, które odgrywa istotną rolę w nowoczesnych technologiach grzewczych i chłodniczych, zapewniając efektywny transfer ciepła przy akceptowalnym zużyciu energii. Tutaj podsyłam link https://hexonic.com/aktualnosci/najwiekszy-plytowy-lutowany-wymiennik-ciepla-na-swiecie/ gdzie dowiecie się o nim trochę więcej.
Nie Gru 31, 2023 15:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemon

Post Odpowiedz z cytatem
Kto z Was korzysta z monitoringu domu? Po włamaniach, jakie przeszły w ostatnim czasie w mojej okolicy zastanawiam się nad zabezpieczeniem. Na razie mam typowe ubezpieczenie, ale nie chciałbym spotkać się nocą z przestępcą na moim korytarzu. Dlatego pilnie zacząłem przeglądać ofertę firmy Juwentus https://juwentus.pl/pl/dom-i-rodzina/monitoring-wizyjny-domu. Chętnie poczytam, co sądzicie o tym i jak się to u Was sprawdza?
Wto Sty 16, 2024 16:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konrad

Post Odpowiedz z cytatem
Jak wybieracie drzwi do domu to spójrzcie na ofertę KMT i ich drzwi stalowe. Model supertherm 90 - to jedne z najgrubszych drzwi tego typu na rynku, z dobrą izolacyjnością termiczną i spełniające warunki programu czyste powietrze. Do tego super wykonanie i bardzo elegancki wygląd.
Pią Lip 05, 2024 14:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lip 05, 2024 14:51
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Wysypisko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: