Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Laptop do nauki zdalnej.

 
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Powitalnia Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Laptop do nauki zdalnej.
Autor Wiadomość
Braslomi222



Dołączył: 24 Kwi 2022
Posty: 116

Post Laptop do nauki zdalnej. Odpowiedz z cytatem
Hej. Poszukuję laptopa do nauki zdalnej. Wybór dostępnych modeli jest ogromny, dlatego przejrzałam różne fora i trafiłam na taki ranking: https://www.itmarket24h.pl/top5-najlepsze-marki-laptopow-do-nauki-zdalnej/. Czy ktoś z was może mi polecić jakiś konkretny model? Zależy mi na dużej wydajności laptopa. Dodatkowo często pracuje na dużej ilości pootwieranych kart, więc z tym laptop także powinien sobie bez problemu poradzić. Jeśli macie jakieś sprawdzone modele- będę wdzięczna za wszystkie polecenia.
Nie Gru 03, 2023 01:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Gru 03, 2023 01:35
eleonor22



Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 224

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli zdecydujesz się na laptopa to koniecznie kup sobie pod niego podstawkę. Podniesienie laptopa na odpowiednią wysokość pomaga w utrzymaniu ergonomicznej postawy, co przeciwdziała napięciu w karku i plecach podczas pracy. Oakywood ma takie https://oakywood.shop/pl-pl/products/solid-wood-laptop-stand . Solidna konstrukcja z drewna zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i stabilność. To materiał, który nie tylko wytrzymuje długo, ale również dodaje naturalnego uroku.
Sob Lip 13, 2024 18:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Lip 13, 2024 18:39
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Powitalnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Manowar.phorum.pl  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online