Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Uzależnienie - co robić?

 
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » O nas Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Uzależnienie - co robić?
Autor Wiadomość
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Uzależnienie - co robić? Odpowiedz z cytatem
Macie jakieś doświadczenie z uzależnieniami? Mnie bardzo pomógł ośrodek leczenia uzależnień w zachodniopomorskim. Niestety zatraciłem się w alkoholu, po rozstaniu z żoną, była to jedyna opcja, żeby na chwilę zapomnieć o stracie. Terapia pomogła mi wrócić do siebie i stanąć na nogi.
Nie Lut 20, 2022 15:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Lut 20, 2022 15:24
mikus



Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 212

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli macie problem z alkoholem i szukać jakiegoś sprawdzonego rozwiązania, to moim zdaniem, dobrym wyjściem byłaby esperal poznań. Z tego co wiem, z tego typu metody leczenia można znaleźć między innymi u wszywka-poznan.pl, więc warto do nich zerknąć w wolnej chwili.
Czw Mar 24, 2022 13:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Odpowiedz z cytatem
Ja, żeby uporać się z wieloletnim nałogiem zdecydowałem się na leczenie uzależnień. Dzięki temu miałem dużą mobilizację do tego, aby zerwać z nałogiem, a specjaliści odpowiednio mnie do tego motywowali. Każdemu, kto ma jakiś problem z nałogiem polecam szybą interwencję, żeby jak najlepiej korzystać z życia bez nałogu.
Pią Kwi 01, 2022 11:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiakowa06



Dołączył: 17 Cze 2019
Posty: 93

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukasz pomocy dla siebie czy bliskich to polecam zapoznać się z artykułem gdzie znajdziecie ważne informacje o pomocy specjalistów w polecanym ośrodku https://www.podkladka.com.pl/osrodek-leczenia-uzaleznien/
Pią Kwi 22, 2022 11:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irys



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 396

Post Odpowiedz z cytatem
Jak już jesteśmy w temacie zdrowia, to powiem wam, że ja ostatnio miałam mały problem z moim przyjacielem. Mianowicie, odkryłam, że ma on mały problem z odmawianiem alkoholu i stwierdziłam, że nie mogę go tak z tym zostawić. Znalazłam otunadwarta.pl i są dla mnie ostatnią deską ratunku. Zaproponuję mu terapia alkoholowa poznań i mam nadzieje, że się zgodzi na ten wyjazd. Trzymajcie kciuki.
Wto Kwi 26, 2022 21:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westa



Dołączył: 07 Lip 2021
Posty: 248

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zdecydowałem się podjąć walkę ze swoim uzależnieniem w ośrodku https://osrodkiterapeutyczne.pl/ , dzięki wspaniałym terapeutom udało mi sie. Polecam, wspaniały ośroedk ds leczenia uzależnień
Czw Wrz 01, 2022 09:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lupin



Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 286

Post Odpowiedz z cytatem
W przypadku, trudnych uzależnień, polecam https://medjol.pl/prywatny-osrodek-uzaleznien-lublin . To ośrodek leczenia uzależnień Lublin, który poradzi sobie w momencie kiedy narkotyki, alkohol czy inne używki, zawładną naszym życiem. Dobrze dopasowana i poprowadzona terpia, to szansa na wyjście z nałogu, samodzielnie, często nie było by to w ogóle możliwe.
Sro Lis 09, 2022 21:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama







Sro Lis 09, 2022 21:52
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » O nas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Manowar.phorum.pl  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online