Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Dom
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Wysypisko Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Dom
Autor Wiadomość
bola99



Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 1

Post Dom Odpowiedz z cytatem
Kończe remontować dom, zastanawiam się czy kupić bezprzewodowy przycisk dzwonkowy czy jakiś inny? Ktoś doradzi?
Czw Sty 02, 2020 12:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Sty 02, 2020 12:00
Gltu3drt



Dołączył: 12 Paź 2020
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
jak on działa?
-
zakopane kamera
Pon Paź 12, 2020 19:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nienawidzę remontów, po tym jak u babci podczas remontu piwnicy okazało się, że jest plaga szkodników. Była potrzebna aż dezynfekcja pluskwy, żeby pozbyć się problemu. Ogólnie bardzo niemiłe doświadczenie.
Nie Sty 03, 2021 17:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emil678



Dołączył: 11 Sie 2021
Posty: 60

Post Re: Dom Odpowiedz z cytatem
Po remoncie nie zapomnij o dodatkach do mieszkania
które nadadzą mu klimatu i ciepła
obłędne dodatki do domu
z Pracowni witraży i ceramiki - SPEKTRUM
Czw Wrz 30, 2021 10:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Odpowiedz z cytatem
Ja niedawno wprowadziłem się do kupionego mieszkania w bloku. Niestety okazało się, że w piwnicy wybiła jakiś czas temu kanalizacja, przez co nie da się tam nic przechowywać. Poradziliśmy sobie z tym i zatrudniliśmy firmę Vector, która wykonuje ozonowanie piwnic. Po smrodzie nie ma śladu na szczęście.
Pon Lis 01, 2021 13:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emil678



Dołączył: 11 Sie 2021
Posty: 60

Post Re: Dom Odpowiedz z cytatem
Polecam wszystkim świetne wylewki mixokretem
Świetna jakość Very Happy
Nie Lis 07, 2021 18:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emil678



Dołączył: 11 Sie 2021
Posty: 60

Post Odpowiedz z cytatem
DO DOMU IDEALNIE WPASUJE SIĘ wazon dekoracyjny Z DOMEDEKOR
Pią Lis 26, 2021 16:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikus



Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 212

Post Odpowiedz z cytatem
Muszę przyznać, że długo mi zajęło znalezienie odpowiedniej firmy, od której mogłabym zakupić profesjonalny, blaszany garaż. Na szczęście w końcu trafiłam na ofertę https://didexstal.pl/garaze/76,garaz-2-95x5 i tam znalazłam dokładnie to, czego podpisałam. Jeżeli również jesteście zainteresowani takimi zakupami, to koniecznie sobie do nich zerknijcie
Nie Lis 28, 2021 12:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post dezynfekcja Odpowiedz z cytatem
Muszę przyznać, że ekipa robi na serio mega robotę! Nie sądziłem, że będę musiał korzystać z usług takich jak dezynfekcja po zmarłych Radomsko ale już teraz wiem że tacy profesjonaliści istnieją i wykonują kawał dobrej roboty!


Ostatnio zmieniony przez biznesowy12 dnia Sob Gru 04, 2021 21:17, w całości zmieniany 1 raz
Pią Gru 03, 2021 13:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szymkiewicz33



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 2232

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie dom to ciepło rodzinnego kominka i częste wizyty gości. Strasznie irytują mnie skrzypiące drzwi i do tego chciałbym nawiązać. Pytałem w różnych sklepach jakie produkty są najlepsze. Wiele z proponowanych produktów przetestowałem i średnio się sprawdziły. Znajomy polecił mi stronę https://dbamyobramy.pl/czym-i-jak-smarowac-zawiasy-drzwiowe-sposoby-na-skrzypiace-drzwi-n-3.html dowiedziałem się jak dbać o zawiasy nie tylko w domu. Jak smarować i ogólnie konserwować. Na stronie znajduje się wiele przydatnych informacji, które ułatwią życie.
Sob Gru 04, 2021 17:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Odpowiedz z cytatem
W domu potrzebne są też dobre drzwi, najlepiej takie, które będą dawały odpowiedni komfort wygłuszenia. Muszą też ładnie wyglądać, żeby pasowały do wnętrza. Z własnego doświadczenia mogę polecić wstawianie drzwi we Wrocławiu. Firma DrzwiWroc wstawiała wszystkie drzwi u mnie w mieszkaniu i firmie i jestem bardzo zadowolony.
Sro Gru 29, 2021 15:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irys



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 396

Post Odpowiedz z cytatem
Smile


Ostatnio zmieniony przez irys dnia Czw Kwi 28, 2022 20:50, w całości zmieniany 1 raz
Sro Sty 05, 2022 18:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
epicnex



Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 675

Post Odpowiedz z cytatem
A jak dbacie o bezpieczeństwo w swoich domach? Korzystacie z takich usług jak https://perfect-clean.waw.pl/ozonowanie-mieszkania-i-pomieszczen-w-warszawie/ żeby zdezynfekować mieszkanie i chronić się bardziej przed panującym powszechnie wirusem?
Pią Sty 14, 2022 09:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domenes



Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 269

Post Odpowiedz z cytatem
Rózne sytuacje się zdarzają, więc warto być przygotowanym na wszystko. Pamiętajcie, że dzisiaj nie ma miejsca na ryzyko podczas takich inwestycji. Ja zastanawiam się nad tym, w jaki sposób można rozwiązać poszczególne problemy. Czytałem o tym, jak pozbyć się udziału w nieruchomości i uważam, że to ważna rzecz.
Pon Sty 31, 2022 11:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szymkiewicz33



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 2232

Post Odpowiedz z cytatem
Witam,co sądzicie o tym,aby skorzystać z porady doradcy kredytowego? Chętnie poznam wasze opinie, ponieważ zalezy mi na tym,aby swój pierwszy kredyt wybrać rozsądnie https://mbconsulting.pl/kredyt-hipoteczny-na-zakup-mieszkania-lub-domu/ Co o tym sądzicie? Kzystaliscie kiedys z takich uslug? Prosze o wasze opinie.
Czw Lut 03, 2022 13:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Lut 03, 2022 13:16
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Wysypisko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Manowar.phorum.pl  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online