Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Rehabilitacja

 
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Wysypisko Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Rehabilitacja
Autor Wiadomość
marzenka22Walc1



Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 14

Post Rehabilitacja Odpowiedz z cytatem
Chciałam zapytać się co sadzicie o rehabilitacji. Znalazłam taką firmę, która zajmuje się rehabilitacją i dzieci ale i dorosłych. Ma bardzo dobre opinie w internecie. Interesuje mnie temat: https://fizjoterapia-mazur.pl/rehabilitacja-uroginekologiczna czy możecie coś powiedzieć?
Wto Cze 09, 2020 12:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Wto Cze 09, 2020 12:08
Reklama



Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 8686

Post Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX
HoneyMiner - Zarabiaj bitcoin dzięki mocy swojego komputera
Czw Mar 11, 2021 03:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 8686

Post Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX
HoneyMiner - Zarabiaj bitcoin dzięki mocy swojego komputera
Nie Mar 14, 2021 21:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis



Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 423

Post Odpowiedz z cytatem
Smile


Ostatnio zmieniony przez malkontentis dnia Czw Maj 05, 2022 17:48, w całości zmieniany 1 raz
Pon Maj 24, 2021 13:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzynka



Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 33

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na szczęście z rehabilitacji korzystałam dość mało, ale jak musiałam to zgłosiłam się do centrum medycznego Damiana https://www.damian.pl/rehabilitacja-warszawa/ . Mają tam świetnych fachowców, którzy do każdego tematu podchodzą indywidualnie i z dużą powagą nawet do prostszych tematów. Mi pomogli z bólem ręki po pechowym upadku.
Pon Lip 19, 2021 09:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Odpowiedz z cytatem
Słyszałem, że niezwykle pomocne w rehabilitacji są aparaty do fizykoterapii, dzięki nim można walczyć z różnymi dolegliwościami i uzyskiwać lepsze efekty niż w przypadku innych sposobów rehabilitacji. Warto o tym poczytać.
Wto Paź 05, 2021 12:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Odpowiedz z cytatem
My zainwestowaliśmy też w leczenie wad postawy u dzieci w Gdańsku. Niestety nie dopilnowaliśmy córki i przez nieprawidłową postawę przy nauce, zbyt ciężki plecak na jednym ramieniu i kilka innych, nabawiła się skrzywienia kręgosłupa. Wiąże się to z bólami i nieprawidłową postawą, a to w wieku dziecięcym da się jeszcze leczyć, później jest już spory problem.
Nie Paź 10, 2021 16:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosa70



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 7

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo trudno nie raz trafić na porządnego ortopedę, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę a później leczenie. Znam jednak bardzo dobre centrum rehabilitacyjne w Warszawie https://crsrehabilitacja.pl/nasi-specjalisci/ortopeda/ , gdzie otrzymacie bardzo profesjonalną pomoc specjalistów. Moja ciocia poszła z bólem kolana i jest obecnie na rehabilitacji właśnie w tej lecznicy i w końcu czuje poprawę. Zajrzyjcie do nich na stronę i dowiedzcie się więcej.
Nie Paź 17, 2021 18:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikus



Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 212

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem, warto zajrzeć na stronę internetową Centrum Medycznego Gamma. Posiadają dwie placówki w Warszawie, a przy ul. Broniewskiego, w jednej z dwóch lokalizacji, znajdziecie szpital. Można tam przejść kompleksową rehabilitację oraz zabieg operacyjny. Istnieje również możliwość zapisów online czy ratalnych płatności. Warto sprawdzić ich ofertę.
Sro Gru 29, 2021 20:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kokosanka



Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 302

Post Odpowiedz z cytatem
Ja rehabilitowałam się u ortopedy Adriana Stępińskiego z Poznania - https://www.adrianstepinski.com/ i dzięki temu wróciłam do pełni sprawności. Polecam!

_________________
Domy szkieletowe małopolska
Sro Sty 05, 2022 07:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szymkiewicz33



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 2194

Post Odpowiedz z cytatem
W wielu przypadkach rehabilitacja jest bardzo potrzebna i pomocna. Mam częste bóle pleców spowodowane dyskopatia i już od dłuższego czasu korzystam metody Kinesiotapingu z https://rehab-gdansk.pl/kinesiotaping/ , która polega na naklejeniu elastycznych plastrów na określone części ciała w indywidualnie dobrany sposób aplikacji, który jest kluczowy i zależny od wcześniejszego wywiadu oraz badania funkcjonalnego.
Nie Sty 09, 2022 16:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sysikk



Dołączył: 19 Sty 2022
Posty: 56

Post Odpowiedz z cytatem
Dobrym rozwiązaniem jest kabina do rehabilitacji, ma świetne działanie i pomaga w leczeniu urazów.
Czw Sty 27, 2022 14:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irys



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 396

Post Odpowiedz z cytatem
Jak już rozmawiamy o rehabilitacji, to powiem wam, że mnie ostatnio potrzebny był pilnie fizjoterapeuta. Znajomy podpowiedział mi, że tego typu lekarzy mogę znaleźć między innymi w placówce rehabilitacja-beactive.pl, więc jeżeli również będziecie poszukiwać tego typu pomocy, to koniecznie sobie tam zerknijcie
Wto Lut 15, 2022 19:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lisek29



Dołączył: 27 Mar 2022
Posty: 1

Post Fizjoterapia Kraków Odpowiedz z cytatem
Ja natomiast mogę polecić fizjoterapię w Krakowie w gabinecie Fizjoauxilius. Pani Gabrysia jest bardzo empatyczną osobą, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nie tylko pomaga w trakcie wizyty, ale pokazuje również ćwiczenia do domu, by szybciej uporać się z problemem. Korzystałam z fizjoterapii kręgosłupa i naprawdę polecam!
Nie Mar 27, 2022 14:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Mar 27, 2022 14:28
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Wysypisko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Manowar.phorum.pl  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online