Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Mieszkanie w dzielnicy Ursus

 
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Mieszkanie w dzielnicy Ursus
Autor Wiadomość
nietzsche



Dołączył: 05 Cze 2019
Posty: 60

Post Mieszkanie w dzielnicy Ursus Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim! Tak się potoczyło moje życie, że obecnie jestem na etapie poszukiwania mieszkania. Co istotne chciałbym zamieszkać w stolicy. Wstępnie robiłem już pewien research i zainteresowałem się osiedlem Ligia https://www.profbud.info/ligia2 ulokowanym w dzielnicy Ursus. Czy ktoś z osób na tym forum może mieszka w tej stołecznej dzielnicy i mógłby powiedzieć parę słów, o tym jak się tam żyje? Nie ukrywam, że jestem ciekawy takich informacji przed zakupem własnego mieszkania. Pozdrawiam wszystkich!
Pon Wrz 21, 2020 11:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Wrz 21, 2020 11:57
Ity7rf2



Dołączył: 04 Paź 2020
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
czy to spokojna okolica?
-
wieczne pióra
Nie Paź 04, 2020 20:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol3433



Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 611

Post Odpowiedz z cytatem
Wczoraj od mojego bardzo dobrego znajomego dowiedziałem się o bardzo dobrej firmie zbiorniki na deszczówkę .Z tego co wiem to bardzo dużo osób z tej firmy teraz korzysta.
Wto Lis 24, 2020 13:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cuks12



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 39

Post Odpowiedz z cytatem
Sama też mieszkam w Warszawie już długi czas. Prawie dwa lata we własnym mieszkanku, ale ten czas leci. Jak kupowałam to wiadomo zawsze są wątpliwości czy to dobry wybór, jak się będzie mieszkało, na jakich sąsiadów trafię itp. Odpukać to oby tal dalej, nie mam powodów narzekań. Cały czas jest ten sam zarządca nieruchomości per modum, który dba jak należy o wszelkie sprawy, ze swoich obowiązków wywiązuje się należycie. Dla mnie to plus mieszkania w bloku, o dom sama musiałabym się troszczyć.
Pią Gru 25, 2020 20:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella



Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 139

Post Odpowiedz z cytatem
Ursus jest ok ale ja wolę Mokotów a osiedle Bartycka 49 Apartamenty powstanie nieopodal ścisłego centrum Warszawy, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji wyjątkowo ładnej i spokojnej okolicy
Wto Sty 19, 2021 11:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drapcok



Dołączył: 26 Sie 2017
Posty: 330

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajnie się składa, że udzielacie porad w tym temacie!
Nie Sty 24, 2021 13:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzejoxmixx



Dołączył: 29 Sty 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Masz rację,, skorzystam bardzo chętnie!
Mówiąc szczerze i będąc tu, gdzie ja się znajduję, wydaje się to całkeim wartościowe.
------------
W przypadku dezorientację, gdy o tym myślisz, to zajrzyj tu ..Panele poliwęglanowe. a znajdziesz bardzo fajne rzeczy!
Pią Sty 29, 2021 09:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 8686

Post Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX
HoneyMiner - Zarabiaj bitcoin dzięki mocy swojego komputera
Czw Mar 11, 2021 08:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek17pl



Dołączył: 11 Mar 2021
Posty: 20

Post Odpowiedz z cytatem
Też pamiętam, że miałem problem z mieszkaniem. Dosyć długo szukałem swoich czterech ścian i kiedy już się przeprowadziłem, to chciałem naprawdę wiele rzeczy prze remontować. I właśnie w różnych problemach, pomogła mi strona o nazwie expert-budowlany.pl.
Naprawdę można na tej stronie znaleźć ogrom różnych informacji z zakresu różnych remontów itp. Szczerze polecam, bo ta strona naprawdę się przydaje Very Happy
Pią Mar 12, 2021 13:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 8686

Post Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX
HoneyMiner - Zarabiaj bitcoin dzięki mocy swojego komputera
Pią Mar 12, 2021 13:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eleonor22



Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 202

Post Odpowiedz z cytatem
Warszawa jest spora i trudno samodzielnie chodzić i porównywać oferty. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem będzie pośrednik nieruchomości, który pomoże Ci wybrać odpowiedni lokal i będzie wsparciem podczas całego procesu zakupu. Od siebie zostawię Ci namiar na tę agencję nieruchomości https://wedoestates.pl/ . Profesjonalne podejście, doskonała znajomość lokalnego rynku. Z pewnością pomogą.
Sob Kwi 30, 2022 14:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emil678



Dołączył: 11 Sie 2021
Posty: 60

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajny sklep oraz pracownicy
Wto Maj 31, 2022 14:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyruem



Dołączył: 13 Kwi 2017
Posty: 74

Post Odpowiedz z cytatem
Moja siostra ma mieszkanie w tej dzielnicy, które wynajmuje. Niestety ma pewien problem z lokatorem. Chcę jej pomóc i szukam informacji czy można wyrzucić lokatora który nie płaci czynszu? Czy ktoś z was może był w takiej sytuacji i wie jak należy postąpić?
Pon Sie 22, 2022 23:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
epicnex



Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 675

Post Odpowiedz z cytatem
W takim razie ja mam Wam do polecenia bardzo dobre biuro nieruchomości https://estatedealer.pl/ jeżeli chcecie kupić jakąś nieruchomośc lub sprzedać, a nie wiecie jak wycenic i tak dalej to na pewno oni sluza pomoca. Szczegóły znajdziecie na ich stronie internetowej.
Czw Wrz 01, 2022 09:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 26

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem idealnym miejscem do życia jest Warszawa. To miasto ogromnych możliwości. Dlatego razem z mężem oglądamy luksusowe apartamenty warszawa i zastanawiamy się nad inwestycją. Rozważamy też dom pod Warszawą. W naszym obecnym mieście nic więcej już nie osiągniemy i strasznie nas to dobija. Chcemy więcej.
Sro Wrz 28, 2022 19:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama







Sro Wrz 28, 2022 19:13
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Manowar.phorum.pl  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online