Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
zabieg lub badanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
zabieg lub badanie
Autor Wiadomość
olawoz



Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 15

Post Odpowiedz z cytatem
A taka terapia falą uderzeniową https://www.imeso.pl/aktualnosci/fala-uderzeniowa-na-cellulit---efekty.html to jest skuteczny zabieg? Z tego co czytałam to jest bezinwazyjny i to mi się podoba. Ale chcę mieć pewność że redukcja cellulitu też będzie pewna w jakimś przynajmniej stopniu. Wiecie coś?
Wto Wrz 18, 2018 09:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Wrz 18, 2018 09:14
Bofhi45



Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Czy konsultacje tam są u lekarzy?

__

przecinarka do płytek Sigma
Pon Wrz 24, 2018 18:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LaHome



Dołączył: 26 Paź 2018
Posty: 1

Post natural latex pillow review Odpowiedz z cytatem
Glad to see this. Thanks

back pillow
baby latex pillow
firm latex pillow
soft latex pillow
organic latex pillow
natural latex foam pillows
latex toddler pillow
latex travel pillow
car neck pillow
dunlop latex pillow
shredded latex pillow
animal latex pillow
low loft latex pillow
best latex pillow
latex travel pillow
latex pillow

_________________
natural latex pillow
Pią Paź 26, 2018 09:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koko



Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: CIECHANÓW

Post Odpowiedz z cytatem
olawoz napisał:
A taka terapia falą uderzeniową https://www.imeso.pl/aktualnosci/fala-uderzeniowa-na-cellulit---efekty.html to jest skuteczny zabieg? Z tego co czytałam to jest bezinwazyjny i to mi się podoba. Ale chcę mieć pewność że redukcja cellulitu też będzie pewna w jakimś przynajmniej stopniu. Wiecie coś?

Zabieg jest skuteczny jak najbardziej,ale nie spodziewaj się cudów zaraz po pierwszym zabiegu. Wszystko wymaga czasu, medycyna estetyczna też Smile Tzn po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej napięta i czujesz różnicę,ale aby całkowicie zlikwidować cellulit potrzeba więcej zabiegów. Tak czy inaczej warto.
Wto Paź 22, 2019 10:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tutan



Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
takie zabiegi są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób z takimi problemami

_________________
przyczyny depresji poporodowej
Czw Paź 24, 2019 09:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 8686

Post Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX
HoneyMiner - Zarabiaj bitcoin dzięki mocy swojego komputera
Nie Mar 14, 2021 18:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domenes



Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 269

Post Odpowiedz z cytatem
Ale jeśli zmagacie się z takimi problemami, to koniecznie powinniście sięgnąć po odpowiednie wsparcie. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://psychomedic.online/ i dowiedzieć się, jak dużą pomoc możecie otrzymać w Klinice Psychomedic. Online. To świetne rozwiązanie, dlatego też koniecznie powinniście już teraz zwrócić na nie uwagę.
Sro Kwi 21, 2021 13:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Odpowiedz z cytatem
Moja żona zdecydowała się na termokoagulację naczynek. Sam sporo o tym czytałem i taki zabieg jest naprawdę świetną opcją dla osób z przebarwieniami na skórze, albo z popękanymi naczynkami, działa też na trądzik. Wszystkie osoby z takimi problemami powinny zastanowić się nad takim zabiegiem, jest on krótki, bo trwa zaledwie 15 minut, a efekty widać natychmiast.
Nie Lip 11, 2021 17:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola43



Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 39

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli bylibyście zainteresowani wykonaniem biorezonansu to polecam bardzo fajną klinikę w Warszawie https://biorezonans-wilanow.pl/ wykonują biorezonans bardzo nowoczesnym sprzętem, bez skutków ubocznych.
Sro Lip 28, 2021 11:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domenes



Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 269

Post Odpowiedz z cytatem
Robię małe porządki w domowej apteczce i tak myślę, że przydałoby się coś na oparzenia słoneczne, czy coś z tego https://ktomalek.pl/preparaty-ochronne-na-skore/k-57/1 możecie polecić? Sprawdzam sobie też w której aptece będzie najwięcej leków, które chcę kupić, żeby nie jeździć po całym mieście.
Wto Sie 31, 2021 07:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sowa90



Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 58

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, czy generalnie o jakieś zabiegi dotyczące skóry to ja niezmiennie polecam, Dermoklinikę z Łodzi https://www.dermoklinika.pl/ Można tam wykonać przeróżne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, ale też udać się na konsultacje u dermatologa. Oferta jest, naprawdę przebogata więc warto ją sprawdzić, bo moim zdaniem, każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Nie Wrz 19, 2021 12:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella



Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 133

Post Odpowiedz z cytatem
ja miałam badanie cytologiczne i ginekolog podejrzewa u mnie hpv. Zalecił mi stosowanie żelu dopochwowego, bo na podstawie tych wyników badań miał podejrzenia co do zakażenia hpv a ten https://www.papilocare.com/ żel podobno potrafi go skutecznie usunąć z okolic szyjki macicy
Sro Wrz 29, 2021 09:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domenes



Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 269

Post Odpowiedz z cytatem
Jasne, że tak. Liczy się w końcu przede wszystkim to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w kontekscie Waszego zdrowia. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście udali się do lekarza w chwili, gdy podejrzewacie u siebie Czyraka. To najrozsądniejsze, co możecie zrobić.
Czw Wrz 30, 2021 08:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fionella



Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 33

Post Odpowiedz z cytatem
Byłam na specjalistycznych badaniach w kierunku endometriozy w szpitalu Medicover, trafiłam tam na świetnych specjalistów, będę miała też małoinwazyjny zabieg usuwania endometriozy w asyście robota da vinci
Sro Paź 27, 2021 08:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biznesowy12



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 786

Post Odpowiedz z cytatem
Czy słyszeliście o tym, że istnieje specjalny adwokat do spraw błędów medycznych? Ja dowiedziałem się o tym dość niedawno przez to, że mój wujek został niesłusznie posądzony o błąd medyczny i musieliśmy mu pomóc w znalezieniu kogoś, kto będzie go bronił w sądzie. Na szczęście się udało.
Nie Gru 26, 2021 00:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Gru 26, 2021 00:48
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Manowar.phorum.pl Strona Główna » Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Manowar.phorum.pl  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online